Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. 9. 2010
   Přejeme všem našim závodníkům z  RKČR hodně sportovního štěstíčka a úspěchů na Mistrovství světa v Dánsku !

přidán harmonogram MS RTW

Čerstvé zprávy z dění MS RTW od naší dopisovatelky a tlumočnice Věrky Karáskové:
Čtvrtek 9.9.2010 - " Cesta celkem dobrá. Dnes dost silný vítr, hlavně v místě, kde budou stopy, které jsou na vzdáleném ostrově od stadionu 100km. Zaváděcí auto na stopy čeká pouze u tohoto ostrova. Stadion je bez tribun, tak doufáme, že nebude pršet. Chybí tu ukazatelé. Ubytování je OK. Zdraví celý tým."

Sobota 11.9.2010 -" Zdravím, celková organizace špatná, díky nezastřešené tribuně se musí sedět na mokrých lavičkách pod deštníkem. Není výsledková listina ani světelná tabule. Špatné ozvučení, je slyšet jen huhňání. Spousta komárů! Za tento servis vybírají za každý den 50 DKK, neuvěřitelné, kam se na nás hrabou! Teď vyjíždí Pavlína na stopu, tak jsme ji poplivali pro štěstí..."
           14.25 - "Pavlína Fialová s Ancarou Bonnapo stopa 75 bodů. Hynkovi se musí šlapat nová stopa, protože se v ní kladeči procházeli...a hamtali stopu do stopy. Hynek musí čekat další hodinu." Celkem silný vítr. Pavlíně krátce před navedením psa na stopu, se na posledním úseku  projížděl traktor."
           16.00 - " Stopa Bruss Janovský dvůr s Alenou Karbanovou 12 bodů. Táhl na stranu odkud vál vítr, kde byla předchozí stopa. Hynek jde s Vašonem v poslední pětce."
           17.05 - " Hynek Procházka s Vašonem Holubí dům stopa 86 bodů. Pro dnešek vše."
Tímto děkuji Věrce Karáskové za průběžné dnešní informace a našim závodníkům přeji hodně štěstí v nedělním pokračování, Kahanová Darja !
*
Neděle 12.9.2010 - " Dobré ráno, počasí bude dnes pěkné. Už vykukuje sluníčko. Část týmu ještě spí. Včera po stopách byla nálada docela špatná, neboť Hynka dost poškodili  nedbalostí kladečů. Nejenže musel opakovat stopu, ale náhradní terén vůbec neodpovídal předešlému. V jeho případě losování o pořadí  stop, nemělo význam... Večerní raut spočíval v tom, že na začátku řady nám byl přidělen talíř a na konci jsme do něj už neměli co dát. Zlatý šunkový salám z domova! "
             7.15 - poslušnost 65 bodů - Alena Karbanová s Brussem Janovský dvůr 
             9.00 - obrana 60 bodů ( celkem 137 b.)
 
                                               
           11.55 -  poslušnost 70 bodů - Hynek Procházka s Vašonem Holubí dům
                     -  obrana 90 bodů ( celkem 246 b.)
 
           13.50 -  poslušnost 73 bodů - Pavlína Fialová s Ancarou Bonnapo
                     - 
obrana 73 bodů ( celkem 221 b.)

   Momentálně se náš tým nachází v kempu, kde čeká na konečné výsledky všech závodníků a na celkové pořadí.

           18.25 - pořadí už víme ( výše harmonogram ). Asi poslední zprávička od Věrky : " Přes půl hodiny se staví skupinky k závěrečnému ceremoniálu, připravují se ceny.  Pro zpestření byla před ukázka "dog dancingu". " Náš tým se pomalu  připravuje na dlouhou cestu domů."

 
          19.10 - "pořadí družstva : 1. Německo, 2. Dánsko, 3. Švycarsko.
 Hynkovi Procházkovi s Vašonem o 1 bodík uteklo 3.místo v obraně."

   Děkuji všem co se mnou drželi palce, děkuji závodníkům za účast a přejme jim "Šťastný návrat" ! Kahanová Darja

Obrazek

                                                                             

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

MS RTW

(D.P., 12. 9. 2010 22:14)

Gratulace všem a velké díky za informace!
Dáša Procházková

MS RTW

(Jitka ,Anaco, 12. 9. 2010 19:14)

Super zprávy .Všem moc gratulujeme a přejeme bezpečnou cestu domů.Díky za aktuální info,skvělý nápad.

MS RTW

(Petra R., 12. 9. 2010 12:28)

Krátké, jasné, výstižné. Díky moc za info.

MS RTW

(Dáša Macků, 12. 9. 2010 9:21)

Super!!! Díky za informace.Všechny moc zdravím.

MS RTW

(Dáša M, 11. 9. 2010 19:51)

Super nápad,sleduji s napětím výsledky a moc,moc držím palce. Dík za info

Mistrovství

(L. Fialová, 11. 9. 2010 18:41)

Úžasné informace, děkuji!!! LF