Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velikonoční výcvikový víkend Sloup v Čechách

6. 4. 2010
   Tento rok jsme zahájili výcvikovým víkendem v rekreačním středisku STAP Sloup v Čechách. V pátek od 15té hodiny najížděla první auta, jejichž posádky se postupně začaly ubytovávat ve vytápěných pokojích. Celkem se nás sešlo průběžně 31 dospělých, 5 dětí, 27 psů z toho 22 rotvíků .

Obrazek

                                                                                                 
Po výborné večeři byli všichni informování o zázemí areálu ke cvičení a s časovým rozvrhem.  Celkem nám byly k dispozici dvě menší fotbalová hřiště. V samé blízkosti tohoto střediska měla možnost se učit pachovým pracím odrostlá štěňata a i kratší stopy se zde daly našlapat pro dospěláky. Další terény byly v dosahu 0,5km autem, kde bylo možností až až. Obrazek
   Sobotní dopoledne jsme věnovali přípravě svodu dorostu a od 10ti hodin samotné realizaci. Exterier posuzoval mezinárodní rozhodčí pan Antonín Tománek. Z přihlášených 17ti pejsků se zúčastnilo 15 zvířat. Z naší pobočky Bína Alpakar, Axl Qwent Pengo, Elwood z Akátové hory a Baldy Alpakar. Pejsci se předvedli, jak uměli. Někteří si sice trochu postavili hlavu, že zuby teda ne, ale pak je s přehledem ukázali. Pan rozhodčí závěrem konstatoval, že byli předvedení pěkní rotvajleři, kteří odpovídají standardu ve svém věku.   Obrazek
   Denní výcvik začínal kolem 7 hodiny ( nebo dle potřeby ) odchodem a odjezdem na stopy.  Po snídani kolem 10.00 hodin probíhaly poslušnosti na obou hřištích, takže bez problému se mohli vystřídat všichni, kdo měli zájem. Alena Karbanová ( rozhodčí II.třídy ) ráda přispěla radou a pomocí. Po obědě, kdy měli pejsci zasloužené volno, se jejich páničkové  kochali výhledem z hradu Sloup, nebo prohlídkou Cikánské jeskyně a Lesního divadla. A nebo jeli na výlet do okolí. Kolem 16ti hodin začínaly treninky obran, kde figurovali Vláďa Koníček a Petr Bečka. Kluci- figuranti odvedli kus pořádný práce,  kterou jim jistě dlouhou dobu budou připomínat jejich bolavé svalíky. Ještě jednou kluci velké díky za všechny!!!

ObrazekObrazek

Velikonoční pondělní ráno patřilo nejen malým koledníkům, ale bohužel i velkým koledníkům, kteří nešetřili sil a rozdávali rány v hojnosti. Však i na ně přišla řada po obědě a někteří jedinci se museli převlékat do suchého.
   Co dodat...počasí nám přálo celý víkend, zázemí na jedničku, kuchyň - výkrmna, parta opět bezvadná. Věřím, že i pejsci si "užili" a budou hodně dospávat.

Přidány odkazy na fotoalba, za které moc děkujeme!
 Odkaz na fotky od Míši Zubíkové
 Odkaz na fotky od Petry Růžičkové

                                                                     Těším se na další výcvikový víkend
                                                                                     Darja Kahanová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Supr velikonoce

(Zuzka, Kíťa a čubinky, 12. 4. 2010 8:44)

Bezva strávený víkend a velikonoce. Ubytování ani jídlo nemělo chybu. Obětaví figuranti, bezchybně zorganizovaný svod. Těšíme se na příště, Zuzka a Kristýnka.

Nemělo to chybu

(R.Čermáková, 9. 4. 2010 8:02)

Moc nás těší, že se tyto akce líbí a mají alespoň malinký vliv na to jak vycvičit svého RTW. Musím potvrdit, že opravdu se akce vydařila.Počasí nám přálo,ubytování, jídlo, příroda a parta lidí byla skvělá. Velké díky figurantům za jejich práci a snahu poradit apod. Myslím si, že z pohledu výcvikáře pobočky je každá taková akce přínosem pro všechny jak páníčky tak jejich psí miláčky.Určo si někdo odvezl pár dobrých postřehů a rad od výcvikářky p.A.Karbanové, ale i od figurantů apod. Darje velké díky za zajištění super plochy na stopy a vůbec celé akce. NEMĚLO TO CHYBU.

Poděkování

(Králka, 8. 4. 2010 20:27)

Krásně prožitý prodloužený víkend,perfektně připravená akce, všem kdo se na přípravě podíleli velký dík.Velké dík i klukum figuranským. Na další určitě dorazíme. Králka s Festou a Brunem.

VV Sloup v Čechách

(Míša Zubíková a Elwood, 8. 4. 2010 8:42)

Ahoj,
díky za pěkný výcvikový víkend :)
moc se nám tam líbilo a tak hned zasílám přihlášku na LVT Cvikov :) Abychom nebyli pozadu :)

Míša Zubíková a Elwood

Super víkend

(Martina s Cassií, 6. 4. 2010 22:11)

Ahoj všem zúčastněným,
chtěla bych vám všem moc poděkovat za super víkend. A hlavně děkuji Darje za její nekončící elán nám ty víkendy a letní tábory organizovat. Už se zase moc těším na další setkání. Mějte se všichni krásně a brzy naviděnou. Martina s Cassí.