Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.LVT Cvikov 23.7. - 30.7.2011


Ve dnech od 23.7. – 30.7.2011 proběhl na cvičišti ZKO Cvikov nabitý pejskařský týden.

A jaký?

Tentokrát jsme celý průběh tábora pojali spíš jako společenskou událost našich čtyř přátel, kteří se rozhodli přímo v běhu tábora učinit životní rozhodnutí. To však neznamená, že se nepracovalo s pejsky. Program výcvikového tábora probíhal ve starých zajetých kolejích zakončený závěrečnými zkouškami. Počasí, kterého jsme se tak obávali, až na na sobotní zkoušky, přálo na jedničku.

A jak probíhaly přípravy onoho svatebního dne?

Začaly více jak před měsícem. Nejdříve zajištěním termínu na MÚ Cvikov. Obstaráním pečeného prasátka a soudečku piva, bez kterých by to nebylo ono. Přípravou výzdoby areálu cvičiště a všech prkotinek, ozdob pro pejsky atd., které doma obstaraly Míša Zubíková s Luckou Bezdíčkovou. Přímo na táboře v neděli pečením dortů  v klubovně, kde opět své umění předvedla Míša tentokrát s Janou Královou a další a další maličkosti, bez kterých by se úterní sváteční den neobešel.

A jak to dopadlo?

Sluníčko se od rána usmívalo, „Svatební párečky“ se chystaly. Naši vyzdobení pejsci motýlky a fenky věnečky utvořili se svými psovody uličku, kterou prošel svatební průvod. Danku s Martinem a Moniku s Honzíkem doprovázela táborová drobotina. Moc jim to slušelo! Pejsci byli až překvapivě velice trpěliví a klidní. V závěru obřadu rotvíci, dobrmani, maliňáci a ovčáci na povel zaštěkali a tím bylo vše zpečetěno !

vaza-d-m.jpgvaza-j-m.jpg

A co výcvik?

Jistě že se poctivě stopovalo, cvičilo a kousalo. A na koho? Na Martina Suchánka, Honzíka Kuncla a Vláďu Koníčka. I naši dva mladí Jára s Vláďou se pilně učili prvním krokům práce figuranta. V sobotu  (bohužel za krutého lijáku)  proběhly zkoušky dle IPO, které pískal pan rozhodčí Lubomír Němec, ale i tak jsme vyhráli v poměru 5 : 4!

A kdo měl štěstí?

Zkoušku BH složili Jára Vacek s Alexem Skortex Dog a Zuzana Penglová s Boogie Woogie Lužická brána. Kačka Hájková s Issou Anaco IPO V, Jaryna Císařová s Brixou Fegabore IPO 1 a Petra Růžičková s Ingem Vombat IPO 3. Gratuluji a přeji příště úspěch pro všechny!
 

Nezbývá mi ještě jednou popřát za všechny účastníky našim novomanželům hodně štěstí, lásky a spokojenosti .

Poděkovat táborníkům za pomoc, které bylo stále potřeba. Figurantům za „odnošenou“ práci, kladečům stop Jirkovi , Vláďovi a Martinovi za perfektně našlapané stopy a stále usměvavé Petře kantýnské za její dobroty. No a těm co se na cestě  rozbilo auto,  nebo jim, nebo jejich pejskům nepřálo zdravíčko, přeji propříště, aby to vyšlo!      

                                                                                                 Kahanová Darja
                                                                                                 pořadatel

reportáž od Míši Zubíkové ZDE

děkujeme za fotky z dění tábora : od Jaryny C. zde Kuntů zde, vázy od Petry R., Míši.Z. zde , od Kunclů a

Vacků

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Obrovské díky

(Kunclovi, 9. 8. 2011 20:43)

Svatební den byl opravdu krásný. Vše naplánováno do posledních detajlů ;-) Obřad super, jídlo skvělé, nádherný dort, kytice užasná..........prostě skvělé (tak to vidím já jako nevěsta) A teď z pohladu ženicha a figuranta ;-) . JJ svatba byla dost dobrá. Všechno perfektně naplánováno.Velké poděkování Míše Zubíkové a Lucce Bezdičkové. A co se týče tábotu a cvičení. Darja si zaslouží jedničku za organizaci tak jako každý rok ......no když je dobrý výcvikář a figiranti tak není co řešit ;-) :-D :-)

povedený svatební den

(Luďka, 8. 8. 2011 17:00)

Tak to je fakt, svatební den se vydařil a přestože jsem se nemohla zúčastnit ostatních,, cvičebních,, dní , moc se mi u vás líbilo. Účastníků na táboře bylo tak akurátní počet a samí sympaťáci..hihi.... doufám že příští rok s vámi pobudu víc jak jen ,,návštěvní,, den... tak ještě jednou hodně štěstí novomanželům a ostatním ať to dobře štěká .... tak za rok...

je na co vzpomínat

(Jaryna, 7. 8. 2011 15:00)

a to jak na organizaci výcviku i "volných chvil" za což patří zejména dík Darje. Novomanželům přeji hodně štěstí a radosti (je to otřepané, ale z duše). Za sebe pak díky všem, zejména však Darje a Králce za to, že mi pomohly při přípravě na zkoušku. Konečně jsem pochopila co to znamená, když se říká, že kynologie je kolektivní sport.

Děkujem

(Hujeři, 7. 8. 2011 8:08)

Už si ani neumíme představit, že by jsme trávili dovolenou jinde než na LVT ve Cvikově. Je to vždy supr strávený týden s kamarády a pesany. Letos si nás navíc ještě celou partu dva páry vybrali, abychom s nimi byli v tak důležitý okamžik jako je uzavření manželství. Bylo nám ctí a přejeme jim do manželství hodně lásky, toletance a porozumění jeden pro druhého. Figuranti, jídlo, organizace vše na jedničku jako vždy. Díky!!!

Velké díky

(Kuntovi, 4. 8. 2011 21:23)

Ahoj všem,tábor byl skvělej a moc a moc všem děkujeme za přípavu svatby,bylo to super. Snad příští rok bude další svatba. :-)

Poděkování

(Lucka, Dáša a smečka, 4. 8. 2011 13:40)

Tábor byl jako vždycky super, vše se vydařilo jak mělo a atmosféra skvělá.Děkujeme ještě jednou všem za pomoc a skvělou práci a především Darje za výbornou organizaci všecho, všem patří velké DÍKY!!! A těšíme se zase za rok :)