Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výcvikový víkend Maxov 15.4. - 17.4.11

18. 4. 2011

   Po dlouhé zimní pauze se sešla na konfortní "už" mateřské základně v Maxově partička nadšenců  se svými pejsky. 
Počasí nemělo chybu. Terény na stopy  velkých rozměrů s ranní rosou přímo před rekreačkou, figuranti Honza Kuncl a Láďa Šíma dobře naladěni a neposledně dobrá nálada všech přítomných. Co jiného si přát...
   Díky tomu, že fig. Láďa Šíma ochotně přijal na poslední chvíli figurování místo fig. Michala Prouska,  mohli si někteří účastníci VV ( závodníci nadcházejícího  CUPu RTW ) přímo potrénovat na něj. Tímto ještě jednou děkuji nejen figurantům VV Honzíkovi a Láďovi za poctivě odvedenou práci, ale i Láďovi Jupovi a Vláďovi Koníčkovi, kteří dali ruku k dílu při obranách, když bylo potřeba, ačkoliv  nemuseli. Výcvikový víkend se zadařil, pejsci i páníčkové se po zimním válení snažili, co jim síly stačily a někdy i trochu nestačily .

Foto:  od Míši Zubíkové zde
           od Petry Růžičkové zde
           od Jaryny Císařové zde

    
Blíží se trmín CUPu RTW 30.4.2011 v Českém Brodě. Držme palce všem závodníkům !!!


                                                                     Darja Kahanová  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What causes enormous blood adversity

(AAnnoknizevose, 8. 10. 2018 3:17)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-prix-france-algerie/

Blood Pressing : Blood pressure map

(AAmurceunfarma, 26. 7. 2018 19:24)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-public-cialis/

víkend na který se bude dobře vzpomínat

(Jaryna, 20. 4. 2011 11:28)

Darjo díky, nádherný víkend, výborná parta, krásné prostředí, kuchyně i ubytování na jedničku. Myslím, že i psi se vyřádili. Díky figurantům a díky všem zůčastněným.

VV MAXOV

(Láďa Jupa, 18. 4. 2011 12:06)

Milá Darjo, byl to můj nejkrásnější víkend co jsem prožil za poslední roky! To asi hovoří za vše. Úžasná parta lidí, úžasné místo, úžasné počasí! Díky Ti za to, že to pro nás oraginzuješ a všem, kteří se na organizaci podílí. A mě už na příští rok udělej rezervačku :-)))

Re: VV MAXOV

(Darja, 19. 4. 2011 9:10)

Ahoj Láďo, rádo se stalo. Jak píšeš, je to také hlavně o partě lidí. Rezervačka platí. :-)

Super víkend

(Lucka a Dáša, 18. 4. 2011 16:11)

Tak jsme zase prožili super víkend se super lidičkama, už bylo na čase něco dělat po dlouhém zimním spánku a musíme konstatovat že to byl start naprosto super :)
Díky moc všem :)