Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výcvikový víkend Roudnice nad Labem 17.6.-19.6.2011

Výcvikový víkend Roudnice nad Labem – Slavín  

    Po dvou měsících se naše partička z pobočky a několika dalších nadšenců kynologie sešla tentokrát na cvičišti ZKO Roudnice nad Labem - Slavín.

Celý trénink probíhal již v zajetých kolejích. Našim pejskům figurovali opět šikovní a zkušení kluci Láďa Šíma a Martin Suchánek. Poprvé si zkusil funkci  " pana výcvikáře " Honzík Kuncl a nutno říci, že byla spokojenost na obou stranách. Pohodička po celý víkend, počasí, zázemí a bezvadná parta lidí. Zatímco my jsme v sobotu trénovali, naše nejmladší členka Kristýna Penglová se silkou teriérem Geilou bojovaly v Kralupech nad Vltavou na závodech AGILITY a umístily se na krásném 2.a 3. místě. img_1420.jpg Paráda!!! Bohužel, aby té radosti a pohody nebylo moc, při nedělním tréninku si Láďík figurant přivodil vážný úraz kolene. Skončil v nemocnici a dnes už je asi po operaci. Moc nás to všechny mrzí a přejeme mu brzké zotavení!

 Tento výcvikový víkend byl tentokrát v „režii“ Zuzky Penglové, která pro nás vše perfektně připravila.

Zuzi, Láďo a Martine, moc děkujeme!!!
Za účastníky napsala Darja Kahanová
fotky z VV
zde                                                                        

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Supr víkend

(Zuzka a Boogie, 21. 6. 2011 20:38)

Bylo mi potěšením, se o vás všechny starat, doufám, že se vám v Roudnici líbilo a za rok se sejdem zase. Děkuju všem za pomoc v kuchyni, taky figurantům za supr figurování a panu výcvikáři za radu. Ládik je po operaci je mu lépe, za nás všechny jsem ho pozdravovala. Na taboře ahoj Zuzka

Bezva víkend

(Míša, 21. 6. 2011 11:47)

Ahoj,
moc povedený víkend :) Děkujeme figurantům za pomoc, budeme se snažit abychom se příště předvedli lépe :) taky děkujeme organizátorce Zuzce, všechno bylo na jedničku :) a nakonec děkujeme všem, kteří se zúčastnili a podíleli se na bezva atmosféře a díky Vám všem jsme si to bezva užili :) Už se těším na tábor . . .