Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maxov 26. -28.9.2014

Ahojky pejskaři.

Máme za sebou  víkend  ve znamení krásného " Babího léta ". Ačkoliv pátek se tak netvářil, sobota a neděle byla úžasná. Setkání se povedlo na jedničku. Přivítali jsme nové zapálené pejskaře, kteří se móc snažili a jestli se nepletu, sešlo se  celkem 16 rotvíků, kteří nezaháleli. Stopovali, cvičili poslušnost a pilovali obrany s figurantem Honzíkem Kunclem. Když už pejsci odpočívali, páníčkové se bavili a bavili a bavili, někteří až do samého rána .

Děkuji Honzíkovi za dobře odvedenou práci výcvikáře a figuranta, děkuji Vám přátelé, že si umíte udělat čas na Vaše miláčky.

Na jaře na shledanou, Darja .

Fotky ze setkání, za které děkuji Jardovi a Drahuš, jsou na rajčeti.

img_6810.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav všem

(D :-), 11. 10. 2014 17:03)

Ahoj všichni, i když z mé strany bylo naše společné setkání krátké a některé jsem ani nestihla potkat, bylo to príma :-) Páteční večer ve znamení červeného burčáku a krásný dárek, který jsem dostala (a který mne překvapil, zaskočil a dojal), sobotní cvičení a skvělé jídlo - nejen to jsou mé vzpomínky na podzimní Maxov. Hlavně jsem vděčná za příležitost sejít se s mně blízkými lidmi, které bych jinak tak snadno potkat nemohla. Pro mé psí ňufinky zase nová zkušenost, nové zážitky a kousek odvedené práce. I já děkuji Darince za organizaci toho všeho, Honzíkovi za práci pro nás a naše hafany a ostatním za milou společnost! Mějte se krásně, přátelé, D :-)

Díky :-)

(Marketa, 2. 10. 2014 11:03)

Ahoooj :-)
Ještě jednou velký dík za super víkend. Jsem ráda, že jsem mohla jet a všechny vás poznat, jste všichni moc fajn. Darince děkuju za cenné rady!!
Díky za všechno :-)

:-)

(Katka Seďová, 1. 10. 2014 19:26)

Nazdárek,
super víkend, super fotky!!!
Díkes, Seďovic smečka :-).

Maxov

(JINDRA, 30. 9. 2014 18:48)

Ahoj Darjo ,
díky za info a bezvadný víkend který byl skvěle zařízen ! Klobouk dolů před Tvou prací ! Už se těšíme na další :-)

Měj se fajn !