Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Naším 1. RTW byla bezpapírová fenka Nora, která nám umřela před 2 roky na rakovinu . Měli jsme jí 9 let a byl to náš miláček , díky ní jsme si tohle plemeno oblíbili

 

a před rokem jsme přibrali nového člena rodiny – fenku Betty Emily z Lužické Brány .ObrazekZatím nemáme žádné zkušenosti s uchovněním a proto ještě stále patříme k úplným začátečníkům.

 

 

S výcvikem jsme začali v 7. měsíci ,ale nebyli jsme moc spokojení s cvičitelkou . Zatím nám nejvíce dal LVT ve Cvikově ,tam jsme se rozhodli , že se začneme výcviku věnovat intenzivněji a po delším hledání jsme snad konečně našli cvičák , který nám všem bude vyhovovat .

 

 

Na výstavě jsme ještě nebyli a nemáme s vystavovaním žádné zkušenosti .

 

 

Rádi bychom s Bettynkou absolvovali na jaře příští rok 1. základní zkoušky , výstavu a když budeme šikovný a projdeme úspěšně bonitací , budeme pokračovat a Bettynku uchovníme . Snad se nám to podaří . Bettyka je náš miláček , je moc šikovná a bylo by škoda jí nechat zakrnět , jen kvůli nedostatečnému odhodlání a lenosti páníčků.

 

 

ObrazekChtěla bych ještě jednou poděkovat všem členům pobočky , kteří se podíleli na organizaci výcvikového tábora ve Cvikově , hlavně naší chovatelce –Darje Kahanové , za její skvělý přístup .Pro celou naší rodinu to byl krásný týden strávený v hezkém prostředí s fajn lidmi .Díky němu jsme získali spoustu nových zkušeností s výcvikem .

 

Už se těšíme na příští tábor v roce 2008!

 
 

S pozdravem

 

Padevětová Libuše