Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jako výcvikář pobočky "BEZ HRANIC" bych se chtěla zeptat, proč se opakuje ta samá věc jako v minulém roce, kdy se naplánovaly akce na další rok a nikdo si neuvědomil, že pro nominaci na MS se musí počítat výsledky z obou našich závodů RTW CUP a MR RTW. Letos byl přesunut datum konání MR kvůli závodu MS , protože se MS konal dříve než MR. Jak tak koukám na plány v r. 2008 tak se to vše opakuje znovu a tak se ptám, proč je MR- tak důležitý závod  až v měsíci září , když svět se koná již v srpnu?

Žádám předsednictvo o změnu datumu konání MR, aby měli závodníci šanci se na MS nominovat i díky druhému závodu jako je MR .

Děkuji

Romana Čermáková

výcvikář pobočky "BEZ HRANIC"


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

termin

(J.J., 21. 11. 2007 14:50)

no asi to neni nejlepsi volba ale vzhledem k tomu ze je v kvetnu RTW CUP a mit oboji v jednom mesici je hloupost...dle meho meli posunout oboji...aby byl CUP drive a MR take

Kdo?

(R.Čermáková, 21. 11. 2007 11:22)

Může mi někdo říci, kdo vymyslel červencové datum pro konání MR? Vždyť jsou to prázdiny a mnoho lidí má dovolenou. Zdá se Vám normální konat MR v době prázdnin ? Nehledě na to, že RTW jsou dost náchylní na vedra v létě a on se vybere ten nejteplejší měsíc v roce?Nebyl by raději mnohem vhodnější například květen?